Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Producent
Rozmiar
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Strój kąpielowy damski

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Na basenie czy na plaży dopasowany strój kąpielowy damski jest niezbędny. A ponieważ kąpieliska oraz wycieczki do egzotycznych krajów z ciepłymi wodami morskimi są dostępne cały rok, możesz kupić kostium do kąpieli niezależnie od pogody w Polsce. Chcesz jednoczęściowy strój kąpielowy damski, czy decydujesz się na zestaw dwuczęściowy? 

Kostiumy na plażę oraz na trening

Jeśli pakujesz walizki na wymarzone wakacje, pomyśl o tym, jak chcesz zaprezentować się na plaży. Producenci strojów kąpielowych dla pań tworzą wymyślne, kolorowe bikini i inne kostiumy dwuczęściowe z miękkim lub usztywnianym biustonoszem albo bardziej zakrytymi majteczkami. Dla wielu pań znakomitą opcją są stroje kąpielowe damskie jednoczęściowe. Jeśli mają ciekawy wzór, wykończenia i ładny dekolt, idealnie podkreślają walory figury, maskując pewne niedoskonałości. Panie, które pływanie traktują jak sport, a nie tylko rekreację, mogą skorzystać z kostiumów kąpielowych na basen. Gwarantują one swobodę ruchów i osiąganie dobrych wyników sportowych. Masz już swój wymarzony strój do pływania: kup jeszcze czepek na basen, okulary do pływania i zacznij treningi. 

Kup lub sprzedaj strój kąpielowy damski w Pricelesso!

Dwuczęściowy lub jednoczęściowy strój kąpielowy damski kupisz albo sprzedasz w Pricelesso. To platforma internetowa, która powstała z myślą o miłośnikach sportu oraz o producentach i dystrybutorach sportowych akcesoriów, ubrań i urządzeń sportowych. Za pomocą ogłoszeń w dziale „kupię” lub „sprzedam” można prowadzić różnorodne transakcje, które obu stronom przynoszą wiele korzyści.