Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Producent
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Stroje i buty pływackie

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Uprawianie wodnych sportów to ogromna przyjemność, sposób na relaks i na wakacyjną aktywność. Nie da się jednak korzystać z basenu, z kąpieli morskich czy spacerów po plaży, bez odpowiedniego stroju pływackiego. Są też takie miejsca, w których plaże i dna są kamieniste oraz pełne meduz czy jeżowców, dlatego buty pływackie także bardzo się przydają. 

Stroje i buty pływackie — niezbędne na wakacje

Wybierasz się na wakacje i wiesz, że spędzisz dużo czasu w wodzie? Stroje i buty pływackie nie zajmują wiele miejsca w walizce, a warto je mieć ze sobą. Stroje do pływania, damskie, męskie i dziecięce, gwarantują wygodne korzystanie z basenu, morza, jeziora, z wody w oceanie czy w rzece, sprzyjają opalaniu i uprawianiu sportów plażowych. Buty pływackie to z kolei specjalne obuwie wykonane z gumy oraz odpornej siateczki, które umożliwiają pływanie, ale chronią stropy przed zranieniem o kamieniste dno lub przypadkowym stąpnięciem na morskie, nie zawsze łagodne żyjątka. Weź także ze sobą szlafrok na basen lub ręcznik kąpielowy i ciesz się relaksem. 

Kup lub sprzedaj stroje i buty pływackie w Pricelesso!

Jedziesz na wakacje, a nie masz stroju i butów pływackich? Nic straconego, bo każdy rodzaj i rozmiar znajdziesz w Pricelesso. Tutaj możesz także sprzedawać stroje i buty pływackie własne, jeśli już ich nie używasz, lub nowe, jeśli jesteś sprzedawcą i dystrybutorem. Pricelesso świetnie łączy miłośników aktywności, z osobami, które oferują różnorodne sprzęty, ubrania i urządzenia do amatorskiego i zawodowego uprawiania wielu dyscyplin sportowych.