Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Producent
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Klapki na basen

Widok:
Sortuj:

Na wielu pływalniach wymaga się stosowania specjalnych klapków, ponieważ goła stopa w mokrym i ciepłym środowisku narażona jest na infekcje skórne, których leczenie jest trudne i długotrwałe. Ponadto klapki ograniczają ryzyko poślizgnięcia się na posadzce, więc znacznie zwiększają bezpieczeństwo użytkowników pływalni czy aquaparku. Klapki na basen są lekkie, ładne i szybko schną, dlatego namawiamy, by faktycznie z nich korzystać. 

Zalety klapek na basen

Klapki na basen chronią stopy i są antypoślizgowe, jednocześnie ich budowa sprawia, że możemy ja założyć i zdejmować błyskawicznie. Wśród modeli znajdziemy lekkie chodaki, japonki i klasyczne klapki. Dobre klapki basenowe wykonane są z wodoodpornych materiałów, takich jak poliester, guma i kauczuk. Ponieważ szybko wysychają i są niezwykle lekkie, można je wrzucić do torby czy plecaka razem z ręcznikiem kąpielowym i czepkiem na basen

Kup lub sprzedaj klapki na basen w Pricelesso!

Jeśli rozumiesz, jak ważne dla Twojego zdrowia jest noszenie klapek na basenie, już teraz poszukaj idealnej pary w Pricelesso. Znajdziesz tutaj klapki damskie, męskie i dziecięce w wielu rozmiarach, kolorach, fasonach. W Pricelesso można też sprzedać klapki na basen. Platforma oferuje ciekawe rozwiązania dla sprzedawców w postaci korzystnych pakietów ogłoszeniowych. Idealnie też łączy potrzeby osób szukających produktów sportowych, z ogłoszeniami sprzedaży.