Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Producent
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Sprzęt pływacki

Widok:
Sortuj:

Pływanie jest niezwykle przyjemne. Relaksuje, pomaga spalić zbędne kalorie, poprawia postawę ciała i idealnie sprawdza się u osób w każdym wieku jako sport do regularnego uprawiania. Sprzęt pływacki można dobrać idealnie do potrzeb małego, jak i dorosłego miłośnika zabaw w wodzie. Nie brakuje akcesoriów, które zapewniają komfortowe korzystanie z plaży lub basenu, jak i takich, które sprawdzają się podczas nauki pływania.

Najpopularniejsze sprzęty pływackie

Kiedy wybierasz się na basen albo na plażę, nie zapomnij o wygodnych klapkach i okularkach do pływania. Te pierwsze zapewnią stopom większą higienę i ochronią je przed przypadkowym zranieniem. Okularki do pływania osłaniają oczy przed działaniem soli lub  chloru i zapewniają lepszą widoczność pod wodą. Dla dzieci i osób dorosłych, które uczą się pływać, stworzono pomocny sprzęt pływacki w postaci makaronu, kółek do pływania czy desek, które ułatwiają unoszenie się w wodzie i zwiększają bezpieczeństwo kąpieli. Idziesz na basen albo na plażę? Weź także ze sobą szlafrok na basen lub ręcznik kąpielowy!

Kup lub sprzedaj sprzęt pływacki w Pricelesso!

Sprzęt pływacki urozmaica i ułatwia trening na basenie a także sprzyja relaksowi w wodzie. Wszelkie niezbędne akcesoria do pływania dla dzieci i dorosłych kupisz w Pricelesso, portalu dla osób, które zawodowo i amatorsko uprawiają różne dyscypliny sportowe. Korzystaj także z działu ogłoszeń “sprzedam” i wystawiaj przedmioty, których nie używasz lub których sprzedażą zajmujesz się zawodowo. Polecamy Strefę Sportu, w której można negocjować ceny, oferujemy też korzystne pakiety dla sprzedawców, które ułatwiają proces sprzedaży i wysyłki zamówionych przez klientów towarów.