Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Sporty wodne

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Wyposażenie do sportów wodnych

Jeżeli nawet jesteśmy zwolennikami naturalizmu, to stroje kąpielowe w wielu przypadkach będą niezbędnym wyposażeniem w czasie wypadów nad wodę i na basen. Jeżeli lubimy popływać na desce z żaglem i bez, jeżeli nurkujemy lub mamy zamiłowanie do skuterów wodnych, bardzo przydatna będzie pianka neoprenowa. Z kolei na basen czy do aquaparku powinniśmy zaopatrzyć się w dopasowany strój kąpielowy, w którym będziemy czuli się swobodnie, który podkreśli zalety lub zamaskuje niedoskonałości naszego ciała. Wybierając się na sztuczny zbiornik nie możemy zapomnieć o podstawowym wyposażeniu, jakim są klapki basenowe: zabezpieczą nas przed upadkami na śliskich nawierzchniach, ale także przed zakażeniami stóp i grzybicą. Jeżeli zamierzamy na serio popływać, a nie tylko relaksować się w wodzie, koniecznym gadżetem będą też czepek i okulary do pływania. Jeżeli nawet dany obiekt nie wymaga stosowania czepków, to zakładając go zrobimy ukłon w stronę higieny – własnej i innych kąpiących się.

Jakie aktywności najchętniej uprawiamy nad wodą?

Poza najpopularniejszym sportem wodnym, jakim jest pływanie, rzesze ludzi uprawiają rekreacyjnie kajakarstwo, nurkują, żeglują i próbują sił w windsurfingu. Większość wymienionych dyscyplin jest ściśle związana z okresem letnich wakacji oraz zimowych wypadów do “ciepłych krajów”.

Korzystając z naszego serwisu możesz zaopatrzyć się w podstawowy sprzęt i akcesoria, które pozwolą na bezpieczne i w pełni satysfakcjonujące oddawanie się wodnym szaleństwom. Szybko i intuicyjnie umieścisz ogłoszenie – niezależnie od tego czy zechcesz sprzedać kąpielówki czy kajak.