Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Worek bokserski

Widok:
Sortuj:

Trening bokserski nie zawsze opiera się na boksowaniu z partnerem. To przede wszystkim ćwiczenia poprawiające sprawność, wytrzymałość, koordynację ruchową, angażujące wszystkie mięśnie. Worek bokserski zapewnia znakomity trening, który można wykonać w domu czy na sali ćwiczeń. Wystarczy mieć odpowiedni rodzaj worka i zacząć samodzielne treningi.

Rodzaje worków bokserskich

Wśród różnych worków treningowych najpopularniejszy jest klasyczny/bokserski. Może być to worek wiszący lub worek bokserski stojący. Jest dobry dla osób początkujących i zaawansowanych, można na nim trenować różne techniki, także kopnięcia. Znaleźć też można worki MMA, specjalistyczne, które pozwalają na doskonalenie rzutów i technik parterowych. Worek treningowy hakowy służy do ćwiczenia ciosów hakowych, podbródkowych. Oddzielnym rodzajem worków bokserskich są grusze. Gruszka bokserska jest workiem przeznaczonym dla osób, które ćwiczą uderzenia hakowe i podbródkowe.

Kup lub sprzedaj worek bokserski w Pricelesso!

Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem, czy dopiero zaczynasz ćwiczenia bokserskie, worek bokserski jest niezastąpionym narzędziem treningowym. Możesz go kupić w Pricelesso, posługując się prostym wyszukiwaniem ogłoszeń lub wstawiając własne w dziale “kupię”. System Pricelesso sam dobierze odpowiadające mu ogłoszenia z działu “sprzedam”. Możesz też sprzedać worek bokserski nowy lub używany. Skorzystaj z wygodnych pakietów, które ułatwiają wystawianie wielu ogłoszeń i kontakt z klientami. Pricelesso jest portalem specjalistycznym, skupionym na sprzęcie do uprawiania każdego sportu, między innymi boksu.