Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Tarcza bokserska

Widok:
Sortuj:

Trenowanie boksu najlepsze efekty przynosi, gdy ćwiczy się z kimś: trenerem, sparingpartnerem, z grupą fascynatów, którzy za każdym razem chcą podnosić swoje umiejętności. W treningu często są wykorzystywane tarcze treningowe, które sprawiają, że lekcja boksu jest dynamiczna. Za pomocą tarcz treningowych można trenować celność i siłę, a produkty te są różnorodne i można je dobrać idealnie do potrzeb trenujących.

Rodzaje tarcz bokserskich

Nawet osoby, które nie trenują boksu, wiedzą, do czego służy worek bokserski albo gruszka bokserska. Tarcze natomiast przydają się w pracy nad ciosami sierpowymi i wyćwiczą refleks. Tarcze trenerskie PAO z odpowiednimi uchwytami zakładane na przedramiona i służą do wykonywania ciosów pięścią. Muszą być wyposażone w odpowiednie uchwyty. Przydatne są też tarcze zakładane trenerowi na brzuch i korpus. Nie trzeba bać się treningów z tarczami. Tarcze bokserskie wykonane są z bardzo odpornej i gęstej pianki, która amortyzuje ciosy, jej wierzch pokrywa syntetyczny materiał. Tego typu narzędzia treningowe wykorzystywane są nie tylko w boksie, ale także kick boxingu, karate czy taekwondo. 

Kup lub sprzedaj tarczę bokserską w Pricelesso!

W Pricelesso tarcze bokserskie dostępne są w wielu typach i rozmiarach, dzięki czemu po ich zakupie możesz sprawić, że trening będzie jeszcze bardziej skuteczny. Jeśli nie widzisz tarczy bokserskiej, której szukasz, wystaw ogłoszenie „kupię”, by system mógł dopasować do niego odpowiedzi. Z Pricelesso codziennie korzystają sprzedawcy, którzy wystawiają różne artykuły sportowe, w tym tarcze bokserskie. Dzięki temu można kupować, sprzedawać, rozwijać biznes, ale i pozbywać się rzeczy zbędnych.