Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Gruszka bokserska

Widok:
Sortuj:

Gruszka bokserska to znany chyba wszystkim przyrząd służący do treningu bokserskiego. Obok worka bokserskiego i rękawic bokserskich, chyba najbardziej kojarzy się ze sportami sztuki walki. Umożliwia przeprowadzenie treningu, który wzmacnia siłę mięśni, zwiększa szybkość wyprowadzania ciosów. Niewątpliwie gruszka bokserska ułatwia samodzielny trening, dlatego sprawdza się nie tylko w sali ćwiczeń, ale także w domu. 

Jaką gruszkę bokserską wybrać?

Wśród pięściarzy największym powodzeniem cieszą się trzy rodzaje gruszek bokserskich. Jednym z nich jest gruszka wisząca, zamocowana do sufitu za pomocą specjalnych haków. Można ją zamontować jednocześnie do podłogi. Dostępne są także gruszki stojące, mocowane na mocnej sprężynie i stabilnej podstawie. Można taką gruszkę dopasować wysokością do potrzeb trenującego. Doświadczeni pięściarze, którzy chcą przede wszystkim popracować nad prędkością wyprowadzania ciosów, najczęściej decydują się na gruszkę bokserską na platformie. 

Kup lub sprzedaj gruszkę bokserską w Pricelesso!

Gruszka bokserska to świetny sprzęt, który umożliwia trenowanie samodzielne w domu. Poprawia technikę uderzeń, kondycję, refleks, wyrabia szybkość pięściarza, niezależnie od jego stopnia zaawansowania. Jest alternatywą dla worka bokserskiego, który jest większy, cięższy i zajmuje więcej miejsca. Kupisz ją w Pricelesso, portalu dla prawdziwych miłośników sportu. Jeśli masz gruszkę bokserską, możesz także sprzedać ją w Pricelesso. Korzystne pakiety ułatwiają dotarcie do klientów, nawigowanie sprzedażą i wysyłką towarów.