Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rękawiczki na siłownię

Widok:
Sortuj:

Jeśli trenujesz na siłowni albo masz własne urządzenia treningowe w domu, musisz pamiętać o właściwym stroju. Odzież i buty na siłownię są niezastąpione, ale równie ważne są rękawiczki, które zmniejszają ryzyko powstania odcisków i otarć na delikatnej skórze. Wygodne, elastyczne i z miękką skórą rękawiczki na siłownię sprawdzą się podczas intensywnego i łagodnego treningu. 

Dlaczego warto mieć rękawiczki na siłownię?

Jeśli wyciskasz spore ciężary, Twoje ręce są bardzo narażone na otarcia i kontuzje, ponadto pocą się, przez co trudno stabilnie utrzymać hantle lub obciążony gryf. Mokre dłonie nie tylko mogą ślizgać się po tworzywie, ale także są bardziej narażone na otarcia i pojawienie się odcisków. Rękawiczki na siłownię poprawiają chwyt, ograniczają ryzyko wyślizgnięcia się hantli i sztangi, ograniczają kontakt dłoni z metalem, zwiększają też higienę ćwiczeń. Dlatego do swojej torby fitness oprócz odzieży i butów na siłownię wrzuć wygodne rękawiczki ochronne!

Kup lub sprzedaj rękawiczki na siłownię w Pricelesso!

Nie masz jeszcze rękawiczek na siłownię? Nic straconego! Tanio, szybko i od pewnego sprzedawcy kupisz je w Pricelesso. Pricelesso umożliwia kupowanie i sprzedawanie odzieży, akcesoriów i urządzeń sportowych, także tych na siłownię. W Strefie Sportu można negocjować ceny, kupujący mogą wystawić ogłoszenia w dziale “kupię”, a sprzedawcy łączyć swoje oferty w korzystne pakiety, które ułatwiają dotarcie do klientów i umożliwiają sprawną wysyłkę sprzedanych towarów.