Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rowerek biegowy

Widok:
Sortuj:

Małe dzieci mają wiele energii. Warto ją spożytkować i od najmłodszych lat zachęcać maluchy do ruchu. Nawet te, które jeszcze nie potrafią jeździć na klasycznym rowerze, mogą pokonywać kilometry na rowerku biegowym. Rowerek biegowy to proste urządzenie dla dzieci, które dba o ich rozwój fizyczny, gwarantuje sporą dawkę ruchu i frajdy oraz jest bezpieczne. 

Czym różni się rowerek biegowy od tradycyjnego?

W tradycyjnym rowerze dziecko musi opanować wiele czynności jednocześnie. Musi pedałować, skręcać, hamować, utrzymać równowagę. Dla brzdąca w wieku 2 czy 3 lat jest to niezwykle trudne. Rowerek biegowy, chociaż ma dwa koła i kierownicę, nie ma pedałów, a dziecko jeździ na nim, odpychając się nóżkami od podłoża. To ułatwia mu utrzymanie równowagi, pozwala skupić się na prowadzeniu, harmonijnie rozwija całe ciało, bo wymusza ruch naprzemienny i stabilizację lekkiego rowerka. Na rowerze biegowym nawet małe dziecko może jeździć na wycieczki, bez obaw o to, że straci równowagę. To wstęp do nauki jazdy na klasycznym rowerze. Spraw sobie rower, odzież i buty rowerowe i razem z dzieckiem organizuj wycieczki po okolicy!

Kup lub sprzedaj rowerek biegowy w Pricelesso!

Jeśli masz dziecko w wieku przedszkolnym, kup rowerek biegowy w Pricelesso. Znajdziesz tutaj modele w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. A ponieważ dzieci, które jeżdżą na rowerkach biegowych, szybko opanowują poruszanie się na klasycznym, możesz sprzedać zbędny rowerek biegowy także w Pricelesso. Szybko, bez zbędnych opłat, przedstaw swoją ofertę potencjalnym klientom z całej Polski.