Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rower trekkingowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Rower trekkingowy to fantastyczne połączenie wygodnego roweru miejskiego, z odpornym na wstrząsy i praktycznym na trudnych trasach rowerem górskim. Nieco cieńsze opony niż w rowerze górskim, wiele przełożeń i możliwość wybrania dogodnej pozycji to tylko niektóre z najważniejszych zalet roweru trekkingowego. 

Gdzie jeździć rowerem trekkingowym?

Niektórzy zastanawiają się, gdzie jeździć rowerem trekkingowym. Nie jest to rower szosowy do wyścigów drogowych ani rower górski do uprawiania sportów ekstremalnych. Jest to jednak pojazd, który idealnie sprawdzi się do jazdy po mieście i po leśnych ścieżkach. Wybierają go osoby, które używają roweru do różnych celów, od jazdy na zakupy, po długie wyjazdy z plecakiem i namiotem w rowerowej sakwie. Niektóre rowery posiadają amortyzację, co zwiększa komfort jazdy w trudnym terenie. To jeden z najbardziej uniwersalnych modeli, dostępny w ofercie wielu rowerowych producentów. Możesz kupić zarówno rower treningowy dla nastolatka, jak i rower damski czy męski. 

Kup lub sprzedaj rower trekkingowy w Pricelesso!

Przekonaliśmy Cię, że rower trekkingowy to najlepszy wybór dla Ciebie? Poszukaj idealnego w Pricelesso, wśród wielu ogłoszeń sprzedawców zawodowych i osób prywatnych. Możesz kupić nowy rower trekkingowy lub zdecydować się na rower trekkingowy używany, wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz sprzedać rower trekkingowy, wystaw ogłoszenie w Pricelesso, a przekonasz się, że szybko go sprzedasz i będziesz cieszyć się zyskiem, który przeznaczysz, na co tylko chcesz.