Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rower szosowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Jazda na rowerze to dla Ciebie nie tylko sposób na rekreację, ale także na pokonywanie dużych odległości w jak najkrótszym czasie? Jeśli tak, to rower szosowy idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Nim przemierzysz wiele kilometrów w wyjątkowym tempie. 

Jak wygląda rower szosowy?

Rower szosowy ma niezwykle cienkie opony i wygiętą w baranie rogi kierownicę. Wąska rama i siodełko oraz prawie leżąca pozycja rowerzysty zmniejszają opór powietrza, dzięki czemu można jeździć na nim znacznie szybciej niż na rowerze górskim albo na rowerze miejskim. Nie posiada żadnych udogodnień w postaci amortyzatorów czy nawet bagażnika albo miejsca na sakwy. To rower dla osób, które przede wszystkim poruszają się po ulicy lub po wyjątkowo równych ścieżkach rowerowych. Z rowerów szosowych przede wszystkim korzystają kolarze zawodowi i amatorzy, którzy biorą udział w rowerowych wyścigach. Jeśli chcesz bić rekordy szybkości, zdecyduj się na dobry rower szosowy. 

Kup lub sprzedaj rower szosowy w Pricelesso!

Rower szosowy od markowego producenta, nowy albo używany, znajdziesz na pewno w Pricelesso. Możesz tutaj szukać roweru samodzielnie lub wystawić ogłoszenie, w którym określisz, jakiego roweru szukasz. Jeśli posiadasz rower szosowy na sprzedaż, szybko znajdziesz kupca dzięki ogłoszeniom Pricelesso. Tutaj możesz sprzedawać pojedyncze produkty, jak i rozwinąć swój biznes w branży sportowej. Sprzedawaj i kupuj w Pricelesso urządzenia, pojazdy sportowe oraz ubrania i ciesz się przyjemnością z uprawiania różnych dyscyplin.