Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rower składany

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Rower składany był niezwykle popularny 30 i 40 lat temu. Po latach zapomnienia jednak wrócił w odświeżonej wersji, stając się świetnym pojazdem do przemieszczania się po mieście. Rower składany nie służy do akrobatyki, jeżdżenia po górach czy ścigania się, ale znakomicie się sprawdzi jako szybki sposób na dojazd do pracy. 

Dlaczego warto mieć rower składany?

Lekki i praktyczny składak to rower z niewielkimi kołami i składaną ramą, dzięki której zmniejsza znacznie swoje gabaryty. Łatwo można zapakować go do bagażnika samochodu, ustawić na balkonie lub przechować w biurze w czasie pracy. Jest wyposażony w nowoczesne części, wygodne siedzisko, może mieć kilka biegów oraz praktyczne oświetlenie, które zwiększa znacznie bezpieczeństwo rowerzysty. Jeśli nie masz miejsca do przechowywania roweru górskiego lub roweru miejskiego, a chcesz dojeżdżać do pracy ekologicznym pojazdem, rower składany sprawdzi się znakomicie. 

Kup lub sprzedaj rower składany w Pricelesso!

Marzy Ci się rower składany, ale nie wiesz, gdzie go kupić w korzystnej cenie? W Pricelesso możesz przeglądać oferty najlepszych sprzedawców, zarówno tych, którzy sprzedają własne używane rowery, jak i firm handlowych specjalizujących się w dystrybucji sprzętu sportowego. Pricelesso jest jednocześnie znakomitą platformą do prezentowania swoich produktów. Sprzedawcy docierają do tysięcy potencjalnych klientów, proponując produkty w rozsądnych cenach. W Pricelesso znajdziesz wszystkie ubrania, urządzenia i cały sprzęt niezbędny do jazdy na rowerze.