Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rower miejski

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Coraz więcej osób przesiada się w miastach z samochodów na rowery. Bardzo popieramy ten trend! Rower miejski świetnie sprawdza się w miejskich korkach, nie niszczy środowiska, nie zatruwa powietrza, sprawia, że stajemy się szczupli i zdrowsi. Jeśli marzysz o tym, by zamienić samochód na pojazd tani i niezwykle praktyczny, rower miejski będzie świetnym wyborem.

Zalety roweru miejskiego

Wśród różnych rowerów znajdziesz wiele popularnych modeli. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się rowery szosowe, na których można pokonywać wiele kilometrów w szybkim tempie, rowery górskie idealne w teren, ale także rowery miejskie. Rowery miejskie mają średniej grubości koła, wysoko ustawioną kierownicę, która zapewnia prostą postawę i dobrą widoczność. Większość miejskich rowerów posiada też miejsce na kosz lub sakwę rowerową do przewożenia zakupów oraz zwiększające bezpieczeństwo światła przednie i tylne. Wart rozważenia jest rower miejski z amortyzacją pod siodłem i na przednim widelcu, który zapewnia wyjątkowy komfort jazdy nawet po nierównym terenie. 

Kup lub sprzedaj rower miejski w Pricelesso!

Marzysz o tym, by jeździć do pracy czy zakupy na wygodnym rowerze? Rower miejski dla młodzieży i dorosłych, damski czy męski kupisz w Pricelesso. To tutaj sprzedawcy rowerów proponują świetnej jakości sprzęt w wyjątkowych cenach. Jeśli chcesz sprzedać swój używany rower miejski lub rozkręcić biznes oparty o sprzedaż rowerów, zajrzyj na Pricelesso. To tutaj możesz wystawiać ogłoszenia, które dotrą do tysięcy potencjalnych kupujących.