Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rower górski

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Rower górski to znakomity pojazd do organizowania wycieczek po górskich szlakach. Na rowerach górskich jeżdżą jednak nie tylko zwolennicy sportów ekstremalnych, ale także osoby, które dojeżdżają do pracy lub jeżdżą jedynie rekreacyjnie. Polecamy rower górski każdemu, kto od czasu do czasu zjeżdża z głównych tras rowerowych, by oddawać się swobodnej turystyce z dala od największych atrakcji. 

Dlaczego warto jeździć na rowerze górskim?

W przeciwieństwie do roweru szosowego czy roweru miejskiego rower górski ma grube, bieżnikowane opony, które świetnie trzymają się nierównego podłoża. Pokonasz na nim wzniesienia na piasku, kamieniach, trawie czy szutrowej drodze. Jest stabilny i umożliwia ekstremalną jazdę. Wiele modeli rowerów górskich to pojazdy z dodatkową amortyzacją, która zwiększa wygodę pokonywania kolejnych przeszkód. Pamiętaj, by zawsze podczas jazdy mieć na głowie dopasowany kask rowerowy, który zwiększy bezpieczeństwo uprawiania sportu na rowerze górskim. 

Kup lub sprzedaj rower górski w Pricelesso!

Jeśli szukasz roweru górskiego, znajdziesz go w Pricelesso. To tutaj sprzedawcy oferują rowery górskie w wielu rozmiarach, kolorach, dla dzieci, juniorów, mężczyzn i kobiet. W Pricelesso na pewno znajdziesz rower idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Jeśli chcesz sprzedać rower górski, także zrobisz to za pomocą portalu Pricelesso. Możesz sprzedawać wiele produktów, docierając do licznego grona odbiorców, dzięki czemu szybko znajdziesz kupca na swoje produkty.