Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rower dla dzieci

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

W czasach, kiedy coraz więcej dzieci spędza wolny czas przed komputerem, warto namawiać swoje pociechy do regularnego ruchu na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze jest aktywnością dla każdego, nawet dla małego dziecka, a rower dla dzieci można dopasować już do potrzeb rocznego szkraba. 

Jak wybrać rower dla dziecka?

Ostrzegamy rodziców, których kusi kupowanie roweru dla dziecka na wyrost. Zbyt duży rower nie będzie dla malucha wygodny ani bezpieczny. Wybierz rower dopasowany do umiejętności i wzrostu swojej pociechy. Znajdziesz przecież rowery o kołach od 14 do 26 cali, czyli rowerki dla dzieci, które dopiero opanowały umiejętność chodzenia, jak i dla nastolatków. Wśród tych większych modeli znajdziesz rowery miejskie lub rowery górskie, dzięki czemu możesz sprawić dziecku wygodny rower idealnie dopasowany do jego potrzeb. Wybierz kolor, akcesoria rowerowe, spraw dziecku kask i ruszajcie na rodzinne wycieczki po mieście lub w terenie. 

Kup lub sprzedaj rower dla dzieci w Pricelesso!

Twoje dziecko szybko urosło i potrzebuje nowego roweru? A może dopiero teraz pomyślałeś o tym, by sprawić mu sprzęt rowerowy? Każdy rower dla dzieci kupisz w Pricelesso. Gdy dziecko wyrośnie, możesz go sprzedać także w Pricelesso i odzyskać zainwestowane pieniądze, by kupić kolejny rower dla swojego dziecka. W Pricelesso znajdziesz wszystko, czego potrzebuje mały rowerzysta i Twoja rodzina, by cieszyć się z jazdy na rowerze, zarówno rekreacyjnej, jak i wyczynowej.