Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rower BMX

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Rower BMX święcił triumfy w latach 70 i 80 ubiegłego wieku, dzisiaj jednak wrócił do łask i żadne zawody w akrobatyce rowerowej nie obejdą się bez niego. Rower BMX nie służy bowiem do jazdy na wycieczki, nie sprawdzi się jako rower do dojazdów do pracy, szkoły czy przewożenia zakupów. To pojazd dla młodych, dynamicznych osób, które ponad spokojną jazdę cenią sobie odrobinę ryzyka i szaleństwa.

Do czego służy rower BMX?

Rower BMX jest mały, ma koła 20 lub 24-calowe, nie ma przerzutek, ani żadnego skomplikowanego oprzyrządowania poza pedałami, łańcuchem i hamulcem (zwykle nożnym). Nie można na nim przewieźć zakupów, tak jak na rowerze miejskim, ani pojechać nim na długą wycieczkę, jak rowerem trekkingowym, można jednak wykonywać skoki, obroty i salta na rampie lub w przestrzeni miejskiej. Rower BMX na pewno wybierze osoba energiczna, która nie boi się wyzwań i dla której jazda na rowerze jest formą sztuki i sposobem na wyrażenie siebie. 

Kup lub sprzedaj rower BMX w Pricelesso!

Rower BMX musi znieść ogromne obciążenia, dlatego kupuj go z uwagą i wybieraj sprawdzone modele. Wszystkie je znajdziesz w Pricelesso, platformie wymiany odzieży, urządzeń i sprzętów do uprawiania różnych sportów. Tutaj nie tylko znajdziesz rowery BMX na sprzedaż, ale możesz także wystawiać własny sprzęt od czasu do czasu lub rozkręcić swój biznes i dystrybuować nie tylko rowery, ale także rowerowe akcesoria.