Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Spodnie rowerowe

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Aby móc jeździć na rowerze, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni strój. Bluzka lub koszulka fitness zapewni skórze właściwą cyrkulację powietrza, odprowadzi pot, ochroni ramiona przed słońcem, a spodnie rowerowe zabezpieczą nogi przed zimnem i działaniem promieni słonecznych. Z przewiewnych, lekkich spodni rowerowych można korzystać wiosną i latem, w ciepłe spodnie rowerowe powinny wyposażyć się osoby, które chcą na rowerze podróżować jesienią i zimą.

Obcisłe czy szerokie spodnie rowerowe?

Szerokie, luźne spodnie rowerowe są dobrym ubraniem dla osób, które jeżdżą na rowerze okazyjnie, od czasu do czasu, na krótszych, kilkunastokilometrowych trasach. Nie krępują ruchów, mają wygodne kieszenie i ściągacze, które ograniczają ryzyko wkręcenia się nogawek w łańcuch. Świetnym rozwiązaniem są też spodnie rowerowe przeciwdeszczowe, dzięki którym można jeździć komfortowo nawet w niepewną pogodę. Po spodnie rowerowe z elastycznych tkanin częściej sięgają kolarze i osoby, które spędzają na rowerze długie godziny. Przylegają one idealnie do ciała, chronią przed odparzeniami i otarciami. Wiele modeli posiada także żelowe wkładki podnoszące komfort siedzenia na siodełku rowerowym.

Kup lub sprzedaj spodnie rowerowe w Pricelesso!

Jeśli jeszcze nie masz spodni rowerowych, na pewno kupisz je w Pricelesso. Portal umożliwia kupowanie i sprzedaż sprzętu rowerowego, ubrań fitness i akcesoriów sportowych w niskich cenach, szybko i komfortowo. Już teraz kupuj i sprzedawaj spodnie rowerowe, ciesz się relaksem podczas wycieczek i korzystaj z możliwości, jakie daje Ci Pricelesso.