Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Spodenki rowerowe

Widok:
Sortuj:

Krótkie przejażdżki rowerowe nie wymagają wielkich przygotowań. Można założyć wygodne spodnie dresowe, bluzkę fitness, buty i wyruszyć w drogę. Kiedy jednak do pokonania jest kilkadziesiąt kilometrów, a aura jest sucha i ciepła, lepiej wyposażyć się w wygodne spodenki rowerowe stworzone z myślą o komforcie kolarzy.

Jakie spodenki rowerowe wybrać?

W słoneczną i ciepłą pogodę można zrezygnować z długich spodni rowerowych i założyć krótkie spodenki rowerowe. Miłośnik czterech kółek ma do wyboru wąskie lub luźne spodenki rowerowe. Luźne są bardzo dobre na krótkie, amatorskie wycieczki. Są przewiewne, pasują do zwykłego T-shirtu, nie krępują ruchów, nadają się także do uprawiania innych sportów, na przykład biegania albo ćwiczenia na siłowni. Elastyczne spodenki rowerowe to z kolei propozycja dla bardziej wytrawnych kolarzy. Elastyczna tkanina ściśle przylega do ciała, nie krępuje ruchów, odprowadza pot. Tego typu spodenki rowerowe często mają także specjalne żelowe wkładki, które zapobiegają odparzeniom i otarciom wywoływanym przez kontakt ciała z siodełkiem.

Kup lub sprzedaj spodenki rowerowe w Pricelesso!

Spodenki rowerowe, damskie lub męskie, elastyczne oraz luźne kupisz w Pricelesso, gdzie miłośnicy sportu mogą wymieniać się urządzenia, gadżetami i ubraniami sportowymi z każdej dziedziny. Możesz w Pricelesso także sprzedać zbędne spodenki rowerowe w prosty i szybki sposób, wystawiając jedynie czytelne ogłoszenie. Łączymy miłośników jazdy na rowerze z osobami, które gwarantują znakomitej jakości sprzęt i ubrania do uprawiania tego przyjemnego sportu.