Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Skarpetki rowerowe

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Chociaż jazda na rowerze jest sportem dla każdego, nie można zapominać, że za wygodę podróżowania odpowiadają między innymi wygodne ubrania na rower. Skarpetki rowerowe są równie ważne, jak ciepła bluza rowerowa czy dobrze dobrane buty rowerowe. Kupuj je z głową, by po krótkiej wycieczce rowerem nie narzekać na dyskomfort. 

Dlaczego skarpetki rowerowe są tak ważne?

Na rowerze nie można jeździć bez butów rowerowych, a w butach stopa musi mieć odpowiednią ochronę. Miękkie i idealnie dobrane rozmiarem skarpetki rowerowe chronią wrażliwą skórę stóp przed wilgocią, chłodem, ale także podrażnieniami, odciskami i małymi rankami, które mogą pojawić się nawet po krótkiej jeździe. Dobrej klasy skarpetki rowerowe nie ściskają stopy, ale stabilizują ją, nie powodują nadmiernego pocenia, ale pot, który się pojawia, wchłaniają i natychmiast odprowadzają od skóry. To dodatkowo zapobiega rozwojowi bakterii i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Skarpetki rowerowe, które w składzie mają bawełnę i włókna syntetyczne, szybko schną i krótko po praniu nadają się do ponownego użycia. 

Kup lub sprzedaj skarpetki rowerowe w Pricelesso!

Masz rower i chcesz zacząć jeździć, ale nie masz skarpetek rowerowych? Nic straconego, bo skarpetki damskie, męskie, dziecięce, w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach znajdziesz w Pricelesso. Pricelesso to miejsce w Internecie, w którym spotykają się miłośnicy sportu chcący sprzedać lub kupić odzież i buty rowerowe, rowery miejskie czy górskie i inne przedmioty związane z amatorskim i zawodowym kolarstwem.