Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Rękawiczki rowerowe

Widok:
Sortuj:

Rękawiczki rowerowe stworzone zostały z myślą o zawodowo uprawiających kolarstwo i o amatorach, którzy na rowerze dojeżdżają do pracy lub jeżdżą na nim dla przyjemności. Mają za zadanie chronić dłonie, zwiększać kontrolę nad kierownicą i zapobiegać poceniu się rąk. Są niezastąpione niezależnie od pory roku i od tego, jak długą trasę pokonujemy na swoim rowerze. 

Dlaczego warto mieć rękawiczki rowerowe?

Są elastyczne, kolorowe, ale przede wszystkim chronią dłonie podczas upadku, zmniejszają ryzyko zranienia, zabezpieczają skórę przed promieniami słonecznymi, które podczas długiej jazdy mogą powodować nawet poparzenia. Dzięki temu, że rękawiczki wykończone są skórą, zapewniają lepszą amortyzację podczas długiej jazdy po nierównej powierzchni i lepszą kontrolę nad kierownicą, także podczas gwałtownego hamowania. Przy okazji znakomicie chłoną pot, dlatego ręce pozostają suche, nie ślizgają się po kierownicy i sprawiają, że jazda staje się bardziej bezpieczna. Masz ochotę pojeździć na rowerze? Zapewnij sobie odpowiednią odzież i buty rowerowe, a kiedy pada, nie zapomnij o rowerowej kurtce

Kup lub sprzedaj rękawiczki rowerowe w Pricelesso!

Jeśli jeszcze nie masz rękawiczek rowerowych, znajdziesz je w Pricelesso. To tutaj użytkownicy prezentują tysiące ofert obejmujących niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty. Jeśli posiadasz rękawiczki rowerowe na sprzedaż, wystaw je w Pricelesso, a błyskawicznie znajdziesz kupca i będziesz cieszyć się przypływem gotówki.