Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Kurtka rowerowa

Widok:
Sortuj:

Dla prawdziwego miłośnika jazdy na rowerze nie ma nigdy złej pogody. Wystarczy dobra odzież rowerowa, która sprawi, że nie zmokniemy i nie zmarzniemy. Na wszelkie niedogodności pogodowe przyda się wygodna i modna kurtka rowerowa. Nieprzemakalna, z kieszeniami i w ciekawych kolorach odzież, stanie się najlepszym sprzymierzeńcem podczas jazdy jesienią, zimą i wiosną.

Najlepsza kurtka na rower

Jeśli nie wyobrażasz sobie rezygnacji z treningu z powodu deszczu lub chłodu, załóż kurtkę rowerową. Może być cienka lub gruba, z kapturem lub bez, przeciwdeszczowa i ciepłochronna, ważne, żeby pozwalała skórze oddychać, nie zajmowała wiele miejsca w plecaku lub rowerowej sakwie i była dobrana rozmiarem. Niektóre modele posiadają wydłużony tył, dlatego dobrze chronią plecy kolarza. W kieszeniach kurtki rowerowej możesz schować drobiazgi, takie jak klucze, pieniądze czy telefon. Jeśli masz już koszulkę rowerową i buty rowerowe, nie możesz o niej zapomnieć. Niezależnie od tego, czy jeździsz tylko rekreacyjnie, czy trenujesz codziennie do zawodów, na pewno użyjesz jej wielokrotnie. 

Kup lub sprzedaj kurtkę rowerową w Pricelesso!

W Pricelesso każdy może znaleźć wymarzoną kurtkę rowerową lub ją sprzedać. Łączymy wszystkich miłośników sportów, którzy oczekują konkurencyjnych cen i najlepszych produktów do uprawiania ulubionych dyscyplin. Sprzedaj kurtkę rowerową, jeśli jej nie potrzebujesz lub kup, gdy chcesz cieszyć się przyjemnością z jazdy na rowerze przez cały rok.