Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Kominiarka rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Brzydka pogoda nie jest już wymówką, by pozostać w domu lub poruszać się po mieście samochodem. Dzięki kominiarce rowerowej możesz czuć się na rowerze komfortowo nawet podczas mrozu czy silnego wiatru. Wykonane z oddychających tkanin kominiarki rowerowe idealnie pasują pod kask, chroniąc głowę, uszy, szyję i kark przed wychłodzeniem.

Niezbędne ubranie na rower

Osoby, które chcą jeździć zimą na rowerze, często mają dylemat, czy zakładać kask, czy czapkę. Z samym kaskiem bywa zbyt zimno i łatwo o przeziębienie, zwyczajna czapka często jest gruba i ma pompony, które uniemożliwiają założenie na nią kasku rowerowego. Kominiarka rowerowa to świetne rozwiązanie w takim przypadku. Uszyte z miękkich, przewiewnych tkanin bez zbędnych grubych szwów kominiarki rowerowe, pasują idealnie do ciała, nie są grube, nie powodują pocenia się skóry, ani otarć. Jednocześnie znakomicie chronią całą głowę i szyję przed zimnem, mobilizując tym samym do kontynuowania treningów nawet zimą. Teraz wystarczy już tylko ciepła bluza rowerowa i rękawiczki rowerowe, by czuć przyjemne ciepło. 

Kup lub sprzedaj kominiarkę rowerową w Pricelesso!

Idzie zima i wciąż marzniesz na rowerze? Już teraz kup w Pricelesso kominiarkę rowerową, która zapewni Ci komfort termiczny. Jeśli chcesz sprzedać kominiarkę rowerową, możesz przygotować ofertę w portalu Pricelesso, która dotrze do tysięcy potencjalnych klientów. Sprzedawaj i kupuj nie tylko ubrania na rower, ale także każdy sprzęt do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, korzystaj z wygodnych pakietów i negocjuj ceny w Strefie Sportu.