Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Czapka rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Lubisz jeździć na rowerze niezależnie od pogody? Musisz mieć do tego odpowiednie ubranie. Bluza rowerowa, ciepłe rękawiczki i czapka rowerowa są niezbędnym wyposażeniem każdego miłośnika jazdy na dwóch kółkach. Nie ryzykuj — bez czapki możesz zachorować, mieć problemy z zatokami, możesz źle czuć się podczas jazdy. Dobrze dobrana czapka rowerowa nie tylko zapewni Ci ciepło, ale także świetnie wygląda. 

Zalety czapki rowerowej

Możesz zadać sobie pytanie, czym różni się czapka rowerowa od zwyczajnej czapki i czy zwykła nie może jej zastąpić. Musimy przyznać, że czapka rowerowa to jednak specjalistyczny rodzaj ubrania, które zostało stworzone z myślą o kolarzach. Nie tylko jest wykonana z oddychających i miękkich tkanin, nie tylko ograniczono w nich użycie grubych szwów, ale także zadbano o to, by idealnie pasowała pod kask. Nie musisz więc już wybierać, czy jeździsz w kasku rowerowym, czy w ciepłej czapce. Wszyscy wiemy, że tylko kask służy do ochrony głowy. W wyjątkowo chłodne dni, zamiast czapki możesz użyć kominiarki rowerowej, która ochroni także szyję. 

Kup lub sprzedaj czapkę rowerową w Pricelesso!

Jeździsz na rowerze niezależnie od pogody? Koniecznie kup czapkę rowerową w Pricelesso, która nie tylko ogrzeje głowę, ale także sprawi, że jeżdżenie w kasku będzie wygodniejsze. Jeśli chcesz sprzedać swoją czapkę na rower lub jesteś dystrybutorem ubrań sportowych i rowerowych, możesz wystawiać ogłoszenia w Pricelesso w dziale “sprzedam” i cieszyć się zyskiem oraz możliwością łączenia ofert w korzystne pakiety.