Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Buty rowerowe

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Chociaż jazda na rowerze najczęściej jest sposobem na spędzenie wolnego czasu i rekreację, właściwy dobór gadżetów i elementów odzieży na rower ma olbrzymie znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jeśli chcesz pokonywać kolejne kilometry w szybkim tempie i masz odpowiedni do tego rower, czas najwyższy na zakup butów rowerowych.

Czym różnią się buty rowerowe od sportowych?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by podróżując do pracy czy do sklepu, założyć kask rowerowy, bluzę rowerową i zwyczajne buty. Jednak dla osób, które traktują jazdę na rowerze bardziej serio, stworzono buty rowerowe. Mają one bardzo sztywną podeszwę, więc nie nadają się do długiego chodzenia lub biegania, ale za to przenoszą energię na pedały, zwiększając efektywność pracy kolarza. Jednocześnie też lepiej trzymają się pedałów, zapobiegając ześlizgnięciu się z nich nogi. Buty rowerowe z najbardziej sztywną podeszwą są stosowane w rowerach szosowych, nieco mniej twarde w rowerach trekkingowych. Najbardziej komfortową w chodzeniu podeszwę mają buty turystyczne i miejskie. Przy zakupie butów na rower trzeba więc zwrócić baczną uwagę na to, na jakim rowerze najczęściej się poruszamy. 

Kup lub sprzedaj buty rowerowe w Pricelesso!

W Pricelesso, portalu dla miłośników sportu, możesz kupić każde buty rowerowe, damskie, czy męskie, zarówno w małych, jak i dużych rozmiarach. Tutaj możesz też wystawić buty rowerowe na sprzedaż, gwarantując sobie dodatkowe środki finansowe. Pricelesso to portal dla osób, które sprzedają prywatnie ubrania, sprzęt i urządzenia sportowe, jak i dla firm, które opierają swoją działalność na handlu. Korzystne pakiety, możliwość łączenia ofert i negocjacji cenowych pozwalają na prowadzenie skutecznego biznesu i bezproblemową wymianę towarów.