Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Bluza rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Żeby jazda na rowerze podczas chłodnych dni była przyjemna, trzeba zaopatrzyć się w miękkie i ciepłe bluzy rowerowe. Bluza rowerowa została stworzona z myślą o osobach aktywnych, dla których nawet wiatr i deszcze nie są przeszkodą w uprawianiu sportu. Jeszcze nie masz swojej bluzy rowerowej? Szybko dobierz odpowiedni rozmiar, krój i kolor i ciesz się przyjemnością z jazdy.

Dobra bluza rowerowa, czyli jaka?

Czy bluza rowerowa różni się od zwyczajnej bluzy dresowej? Co prawda nikt nie zakazuje jeżdżenia na rowerze w tradycyjnych ubraniach sportowych, jednak warto zwrócić uwagę na to, czy bluza rowerowa jest wykonana z lekkich, ciepłochronnych i zapewniających oddychanie skórze sztucznych włókien. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji ubrań rowerowych producenci są w stanie stworzyć bluzę rowerową, która zapewnia komfort termiczny, a w przypadku spocenia się, odprowadza wilgoć na zewnątrz i błyskawicznie wysycha. Bluza rowerowa w każdej sytuacji jest lekka i przyjemna w dotyku. Posiada też często kaptur, liczne kieszenie na drobiazgi (klucze, telefon) oraz ściągacze, które chronią ciało przed wiatrem. 

Kup lub sprzedaj bluzę rowerową w Pricelesso!

Wygodna i ciepła bluza rowerowa zapewni przyjemną jazdę rowerem. W chłodne dni wystarczą grubsze skarpetki rowerowe i czapka rowerowa, by w samej bluzie móc spędzać czas na rowerze. Każdą bluzę: damską, męską i dziecięcą kupisz w Pricelesso. W Pricelesso możesz także sprzedawać bluzy używane i nowe, zwiększając swoje dochody, rozwijając swój biznes lub po prostu pozbywając się niechcianych, niepotrzebnych przedmiotów, podreperować swój domowy budżet.