Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Odzież i buty rowerowe

Widok:
Sortuj:

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu i w ruchu? Jeśli chcesz zwiedzać okolice lub organizować dalsze wycieczki, nie ma lepszego sposobu na podróżowanie, jak jazda na rowerze. Jeśli posiadasz już rower i kask, zaopatrz się w odzież i buty rowerowe. To nie gadżety, ale dodatki, które pozwolą na komfortową jazdę nawet w najbardziej zmienną pogodę. 

Jakie ubrania i buty na rower kupić?

Ubrania rowerowe mają przede wszystkim chronić ciało przed zimnem i przed nadmiernym poceniem się. Wybieraj koszulki na rower oraz spodenki, które przylegają do ciała, są bardzo elastyczne, wygodne i odprowadzają wilgoć. Szybko schną i po praniu prawie natychmiast nadają się na dalszą podróż. Polecamy też buty na rower, które stabilizują stopę, ograniczają ślizganie się jej po powierzchni pedałów, a także wpinają się w pedały roweru do szybkiej jazdy. Dla ochrony rąk przydadzą się rękawiczki rowerowe, a na chłodniejsze dni wodoodporna kurtka rowerowa. Odzież i buty rowerowe nie powstały jedynie z myślą o zawodowcach. Amatorzy mogą korzystać z nich nawet podczas relaksujących wycieczek, a ponieważ ubrania na rower są produkowane z wzorzystych tkanin z elementami odblaskowymi, zwiększają także bezpieczeństwo amatorów dwóch kółek. 

Kup lub sprzedaj odzież i buty rowerowe w Pricelesso!

Nie musisz chodzić godzinami po sklepach, by szukać okazji. Znakomitą odzież i buty rowerowe znajdziesz w Pricelesso. Tutaj możesz kupić wymarzony sprzęt na zawody lub amatorskie wycieczki. Możesz też sprzedać odzież lub buty rowerowe, jeśli już z nich nie korzystasz. W Pricelesso łączymy sprzedawców i klientów z całej Polski.