Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Siodełko rowerowe

Widok:
Sortuj:

Siodełko rowerowe można zmienić i dopasować do swoich potrzeb. Jeśli poprzednie się zniszczyło albo jest niewygodne, można je wymienić na nowe. To bardzo proste i wymaga jedynie podstawowych narzędzi rowerowych. Możesz znaleźć siodełko rowerowe do roweru górskiego, szosowego, roweru miejskiego i dziecięcego.

Jakie siodełko wybrać?

Wybór siodełka podyktowany powinien być indywidualnymi upodobaniami, ale także typem roweru. Panie chętniej wybierają siodełka szersze, panowie węższe. Do rowerów miejskich świetnie pasują szerokie, amortyzowane siedziska, które gwarantują prostą postawę i minimalizowanie wstrząsów. Do rowerów górskich czy szosowych wybiera się wąskie siodełka, bo rowerzysta siedzi na nim tak, by minimalizować opór powietrza. Niektóre oferowane siodełka rowerowe produkowane są ze skóry, ale popularnością cieszą się także siodełka żelowe. Warto też sprawdzić, czy siodełko rowerowe ma odpowiednią sztycę. Dzięki sztycy można regulować wysokość siodełka. 

Kup lub sprzedaj siodełko rowerowe w Pricelesso!

Pricelesso jest portalem dla miłośników sportów, także jazdy na rowerze. Tutaj nie tylko kupisz rower czy ubrania na rower, ale także odpowiednie siodełko rowerowe. Jeśli wymieniać siodełko rowerowe i to niepotrzebne chcesz sprzedać, także możesz skorzystać z Pricelesso, które umożliwia wystawiania ogłoszeń “sprzedam” oraz „kupię” i automatycznie dopasowuje różne oferty do potrzeb użytkowników.