Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Przerzutka rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Każdy rower składa się z wielu elementów, które muszą sprawnie ze sobą współpracować. Tym, który ma duże znaczenie dla poruszania się jednośladem, jest na pewno przerzutka. Pojawienie się przerzutek rowerowych zmieniło oblicze kolarstwa, sprawiając, że jazda szybka czy pod górkę stała się łatwiejsza. Jeśli rower ma pracować wydajnie i odciążać kolarza, przerzutka rowerowa musi być wyregulowana, a raz na kilka lat wymieniona na nową. 

Przerzutki tylne i przednie

Przerzutki rowerowe zmienia się manetką rowerową, jednak najważniejszym elementem jest samo urządzenia, które powoduje przekładanie łańcucha z jednej zębatki na kolejną. Każda przerzutka rowerowa składa się z różnych elementów, między innymi ze śruby mocującej linę, obejmy przerzutki, śruby regulacyjnej, wózka przerzutki i mocowania nitowego ramion wózka. Czasami, kiedy przerzutka rowerowa zaczyna hałasować i nie przekłada łańcucha w odpowiednią pozycję, wystarczy ją wyregulować. Jeśli regulacja nie przyniosła skutku, przerzutkę rowerową należy wymienić. Montaż przerzutki można wykonać przy pomocy narzędzi rowerowych. 

Kup lub sprzedaj przerzutkę rowerową w Pricelesso!

Nie wyobrażasz sobie jazdy na rowerze bez przerzutek? Przerzutki są montowane w rowerach szosowych, górskich, miejskich, a nawet rowerach dziecięcych. Jeśli musisz wymienić przerzutkę rowerową, odpowiednią kupisz w Pricelesso. Możesz też wystawić ogłoszenie w dziale “kupię” i czekać aż system podeśle ogłoszenia sprzedawców. W Strefie Sportu można też negocjować ceny i cieszyć się z oszczędności. Pricelesso to także portal dla osób, które zawodowo lub od czasu do czasu sprzedają sportowe ubrania, urządzenia i części rowerowe.