Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Pedały rowerowe

Widok:
Sortuj:

Trudno wyobrazić sobie jazdę na rowerze przy niesprawnych pedałach. Jeśli jeździsz na rowerze od lat, może okazać się, że niezbędna jest wymiana starych pedałów na nowe. To niedrogi, ale niezbędny element roweru, którego zakup nie powinien przysporzyć kłopotów, a sprawne pedały podnoszą komfort i bezpieczeństwo poruszania się na rowerze. 

Pedały do każdego roweru

Najpopularniejszy typ pedałów to pedały platformowe, na których wystarczy oprzeć nogi. Są wykonane z elementów gumowych, ze stali lub plastiku, zawsze jednak gwarantują dobre podparcie dla nóg przy rekreacyjnej jeździe. Można także przymocować do nich noski, które utrzymają nogi w jednym położeniu podczas jazdy po nierównym terenie. To dobre rozwiązanie do rowerów górskich oraz bardziej uniwersalnych rowerów trekkingowych. Do rowerów szosowych warto rozważyć pedały zatrzaskowe, które stosuje się razem z odpowiednimi butami rowerowymi. Zwiększają one siłę nacisku na pedały, poprawiają komfort jazdy i bezpieczeństwo podczas szybkiego pokonywania kilometrów. 

Kup lub sprzedaj pedały rowerowe w Pricelesso!

Pedały rowerowe możesz kupić lub sprzedać w Pricelesso. Warto wybrać takie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, by zapewnić sobie wygodną i bezpieczną jazdę. W Pricelesso można wystawiać ogłoszenia “kupię” lub „sprzedam” a system znakomicie dopasowuje oferty do potrzeb użytkowników. Oprócz sprzętu rowerowego wśród ogłoszeń znaleźć można propozycje ubrań i wszelkich urządzeń służących do uprawiania różnych dyscyplin, a w Strefie Sportu możliwa jest nawet negocjacja cen.