Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Manetka rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Manetka rowerowa jest niezbędna w rowerze z przerzutkami, a te montowane są zarówno w rowerach górskich, w rowerach szosowych, jak i rowerach dziecięcych. Manetki i klamkomanetki działają jak dźwignia zmiany biegów w samochodzie, a czasem jednak zużywają się i trzeba je wymienić, by znowu sprawnie przerzucać biegi w rowerze. 

Manetka rowerowa czy klamkomanetka?

Manetki do przerzutek dobrych firm są niezawodne i gwarantują wysoki komfort jazdy. Montowane są do rowerów szosowych, MTB, trekkingowych i innych.  Zwykle w rowerach spotyka się manetki obrotowe albo cynglowe. W przypadku manetki rowerowej obrotowej przełożenie zmienia się, kręcąc rączką kierownicy. Manetka cynglowa pracuje w ten sposób, że biegi przekłada się kciukiem albo palcem wskazującym. Popularnością cieszą się także klamkomanetki. Są one skoordynowane z klamką hamulcową. Klamkomanetki rowerowe  mogą być szosowe oraz MTB.

Kup lub sprzedaj manetkę rowerową w Pricelesso!

Każdą wybraną manetkę rowerową kupisz w Pricelesso. Jeśli nie możesz jej znaleźć wśród wielu propozycji manetek na sprzedaż, możesz wystawić ogłoszenie w dziale “kupię”, a system dopasuje do niego odpowiedzi sprzedawców. W Pricelesso można także wystawiać ogłoszenia łącząc je w korzystne pakiety, a w dziale Strefa Sportu negocjować ceny z potencjalnymi klientami. To najlepsze miejsce w Internecie do sprzedaży i kupna akcesoriów sportowych, ubrań i części rowerowych dla zawodowców i amatorów.