Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Łańcuch rowerowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Łańcuch jest jednym z podstawowych elementów gwarantujących sprawne działanie każdego roweru. Jednocześnie zużywa się szybko, zwłaszcza podczas częstej i agresywnej jazdy i kiedy nie jest on odpowiednio pielęgnowany. O ile wielu rowerzystów pamięta o tym, by łańcuch przed sezonem umyć w odpowiednim płynie i nasmarować, o tyle o sprawdzeniu, czy nie wyciągnął się, przypominają sobie tylko wtedy, kiedy zaczyna odmawiać posłuszeństwa. 

Dlaczego łańcuch rowerowy trzeba czasami wymienić?

Łańcuch rowerowy, czy to w rowerze górskich, czy w rowerze miejskim, podczas swojej pracy delikatnie się wyciąga. Jeśli wyciągnie się nadmiernie, będzie często spadał, hałasował, z czasem poniszczy zębatki w kasecie oraz korbie roweru. To spowoduje, że zamiast samego łańcucha, trzeba będzie wymienić także inne części. Jeśli podczas jazdy rowerem słyszysz wyraźny hałas oraz przeskakiwanie łańcucha między zębatkami, sprawdź, czy łańcuch nie jest za bardzo rozciągnięty i czy nie wymaga wymiany. 

Kup lub sprzedaj łańcuch rowerowy w Pricelesso!

Odpowiednio dobrany nowy łańcuch można szybko wymienić przy pomocy podstawowych narzędzi rowerowych. Żeby jednak kupić odpowiedni, warto zajrzeć na Pricelesso. Oferta części rowerowych, w tym łańcuchów, jest tutaj na tyle szeroka, że bez problemu znajdzie się łańcuch do różnych typów rowerów. Jeśli nie znalazłeś sprzedawcy z poszukiwanym łańcuchem rowerowym, wystaw ogłoszenie w dziale „kupię”, a system sam dopasuje do niego odpowiedzi i da znać, jeśli w Pricelesso pojawi się ogłoszenie z łańcuchem rowerowym na sprzedaż.