Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Koło rowerowe

Widok:
Sortuj:

Rower ma prawo się zepsuć, bo jego części nie są wieczne. Jednak nawet przebita opona czy skrzywiona felga nie stanowią problemu. Szybko i za pomocą podstawowych narzędzi możesz wymienić koło rowerowe na nowe, jeśli masz je w zapasie. Sprawdź, jakie wymagane są w Twoim rowerze i kup przynajmniej jedno na wypadek awarii swojego ulubionego pojazdu.

Koła rowerowe do każdego roweru

Wynalezienie koła zrewolucjonizowało życie na ziemi, a te w rowerze stanowią podstawę przemieszczania się na jednośladzie. Typ i wielkość roweru decydują o tym, jakiego koła rowerowego potrzebujesz, bo dobierane jest ono zgodnie ze średnicą i grubością. Najpopularniejsze są koła 26 i 28-calowe, ale bez problemów można kupić też mniejsze, do rowerów miejskich dla młodzieży lub do rowerków dziecięcych. Warto pamiętać, że opona rowerowa oraz dętka zużywają się, dlatego serwisowanie roweru często oznacza też wymianę całego koła rowerowego. Do wymiany tego elementu wystarczą narzędzia rowerowe i kilka wolnych minut. 

Kup lub sprzedaj koło rowerowe w Pricelesso!

W Pricelesso znajdziesz najlepsze koła rowerowe do rowerów miejskich, górskich, trekkingowych, wyczynowych, dziecięcych i młodzieżowych. Użytkownicy portalu oferują dobrej jakości i solidnie wykonane koła rowerowe, a także boczne kółka do nauki jazdy na rowerze dla dzieci. Jeśli posiadasz zbędne koło rowerowe, jesteś producentem lub dystrybutorem, możesz sprzedać je w Pricelesso.