Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Kierownica rowerowa

Widok:
Sortuj:

Nikogo nie trzeba przekonywać, że kierownica jest integralną częścią roweru. Każdy typ jednośladu ma inny model kierownicy, więc do miejskiego montuje się kierownicę mocno wygiętą, tzw. jaskółkę, do górskiego prostą kierownicę rowerową, a kierownicę rowerową w kształcie baranka do rowerów szosowych, wyścigowych. Ich solidny montaż pozwala kierującemu na idealne panowanie nad rowerem, odpowiednią widoczność lub pokonywanie kolejnych progów prędkości. 

Montaż kierownicy rowerowej

Każdy rower ma zamontowaną kierownicę, jednak bywa tak, że trzeba ją wymienić. Jeśli połamała się w wyniku upadku roweru, obszorowała lub wydaje się niewygodna, wystarczy kupić nową. Kierownicę rowerową można zamontować samodzielnie lub powierzyć to zadanie zaufanemu serwisantowi. Istnieją także ciekawe dodatki do kierownic rowerowych: owijki kolorowe, wygodne uchwyty wykonane z gumy, skóry lub gąbki oraz rogi wykorzystywane przede wszystkim w rowerach trekkingowych i górskich. Dzięki nim każdy może skomponować idealnie dopasowaną do siebie kierownicę. Na kierownicy można też zamontować wygodny koszyk rowerowy albo torbę rowerową na niezbędne gadżety. 

Kup lub sprzedaj kierownicę rowerową w Pricelesso!

Kup kierownicę rowerową w Pricelesso, bo to tutaj oferowane są różnorodne modele do wszystkich typów rowerów. Jeśli masz kierownicę na sprzedaż, możesz ją opisać i wystawić ogłoszenie także w Pricelesso. Portal przyciąga miłośników jazdy na dwóch kółkach, pozwalając im na swobodną wymianę części rowerowych i gadżetów w konkurencyjnych cenach.