Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Kaseta rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

W rowerach, w których stosowane są tradycyjne przerzutki, w przednim i tylnym kole montowana jest kaseta rowerowa. To komplet zębatek o różnej średnicy, jeden z elementów napędowych roweru. W zależności od typu roweru kasety są różne, mają zróżnicowaną liczbę zębów i zębatek, dlatego kupując kasetę rowerową, trzeba optymalnie dobrać ją do swojego roweru. 

Kiedy wymienić kasetę rowerową?

Kaseta rowerowa, chociaż wykonana jest z odpornego metalu, pod wpływem użytkowania roweru zużywa się. Może zużywać się równomiernie, jeśli jeździmy dynamicznie i używamy wszystkich dostępnych przełożeń lub niszczyć się tylko na tych elementach, z których najczęściej korzystamy. Warto więc przy każdej okazji, kiedy serwisujemy rower, sprawdzić stan zębatek i wymienić kasetę na nową, gdy zajdzie taka potrzeba. Rowerzyści, zwłaszcza ci, którzy używają roweru górskiego albo roweru szosowego, wymieniają kasety także w nowych rowerach, gdy są szczególnie zainteresowani konkretnym produktem i ufają producentowi sprawdzonej przez siebie kasety. Warto pamiętać, by przy wymianie kasety rowerowej zmienić także łańcuch rowerowy, zwłaszcza kiedy jest on już długo używany. Nowa kaseta ze starym łańcuchem szybko znowu będzie wymagała wymiany, a regulacja naciągnięcia starego łańcucha może sprawić wiele problemów. 

Kup lub sprzedaj kasetę rowerową w Pricelesso!

W Pricelesso kupisz kasetę rowerową do swojego roweru. Portal łączy sprzedawców z całej Polski, zarówno tych amatorskich, jak i zawodowych, dzięki czemu wśród ogłoszeń można znaleźć prawdziwe okazje i złowić perełki. Warto przeszukiwać Pricelesso w poszukiwaniu ubrań rowerowych, sprzętu rowerowego i innego do uprawiania różnych sportów. Dla sprzedawców Pricelesso to świetna okazja do rozwoju swojej firmy lub do pozbycia się z domu niepotrzebnych, chociaż wciąż wartościowych rzeczy.