Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Hamulce rowerowe

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

W każdym rowerze olbrzymie znaczenie dla bezpieczeństwa mają sprawne hamulce rowerowe. Aby uniknąć poważnych problemów z rowerem, a nawet wypadku, jakość hamulców należy stale kontrolować i wymieniać je, gdy tylko zaczynają sprawiać kłopoty. Wśród części rowerowych nie brakuje nowoczesnych hamulców rowerowych, na przykład V-brake, szczękowych, tarczowych, rolkowych czy torpedo. 

Najpopularniejsze hamulce rowerowe

Hamulce tarczowe najczęściej wykorzystywane są w rowerach górskich i rowerach trekkingowych. Mają tarczę, zacisk z klockami i piasty, świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach i są bardzo wytrzymałe, chociaż ciężkie. Możesz wybrać hamulce tarczowe mechaniczne oraz hydrauliczne. Hamulce V-brake montowane są w rowerach górskich, w rowerach miejskich i trekkingowych. Mają długie ramiona i klocki hamulcowe. Naciśnięcie linki powoduje zbliżenie ramion do siebie i zaciśnięcie obręczy koła. Łatwo je szybko naprawić, ale nie nadają się do rowerów szosowych i zjazdowych. Coraz większą popularnością cieszą się także hamulce torpedo, uruchamiane przez naciśnięcie pedała w kierunku do tyłu. Są znakomitym rozwiązaniem do rowerów miejskich i rowerów dziecięcych. 

Kup lub sprzedaj hamulce rowerowe w Pricelesso!

Niezależnie od tego, jakich hamulców szukasz, znajdziesz je w Pricelesso. Jeśli chcesz wysokiej jakości produkt w niskiej cenie, wykorzystaj wyszukiwarkę ogłoszeń i przeglądaj oferty sprzedawców z całej Polski. W Pricelesso możesz także wystawiać ogłoszenia sprzedaży i cieszyć się z zysków, niezależnie od tego, czy amatorsko uprawiasz sport, czy jesteś sprzedawcą albo dystrybutorem części rowerowych.