Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Dętka rowerowa

Widok:
Sortuj:

Podczas jazdy rowerem może zdarzyć się, że z opony zniknie nagle powietrze, a dętka rowerowa będzie nadawać się do wymiany. Wtedy dobrze jest mieć odpowiednie narzędzia rowerowe, pompkę rowerową oraz dętkę, dzięki czemu szybko naprawimy rower i będziemy mogli ruszyć w dalszą drogę. Dętka rowerowa wymaga też wymiany, jeśli jest wiekowa, wyraźnie straciła sprężystość, łuszczy się, kruszeje. W takim przypadku nie pomoże łatanie jej, a jedynie wymiana na nową. 

Jak dobrać dętkę rowerową?

Nie jest bez znaczenia, jaką dętkę rowerową kupimy, bo tak samo, jak opona rowerowa, ma ona określone wymiary: inną grubość i średnicę w zależności od roweru, do którego została stworzona. Rozmiar dętki rowerowej musi zgadzać się z rozmiarem opony. Wystarczy więc, że odczytamy tłoczone napisy z boku opony rowerowej i porównamy je z opisem dętki, by dowiedzieć się, czy dany produkt będzie pasować do roweru. Warto zwrócić też uwagę na wentyl zamontowany w dętce, by mieć pewność, że posiadamy odpowiednią pompkę rowerową do jej napompowania. 

Kup lub sprzedaj dętkę rowerową w Pricelesso!

Nawet jeśli Twój rower jest sprawny, a powietrze z opony nie ulatnia się, zawsze miej w pogotowiu zapasową dętkę rowerową. Możesz kupić dętkę rowerową w Pricelesso, portalu, w którym miłośnicy różnorodnych sportów sprzedają produkty, akcesoria i urządzenia sportowe. Jeśli posiadasz dętkę rowerową na sprzedaż, wystaw ją w Pricelesso w prostym i czytelnym ogłoszeniu, by szybko cieszyć się z odzewu potencjalnych klientów.