Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Części rowerowe

Widok:
Sortuj:

Rower, jak każde urządzenie mechaniczne, wymaga odpowiedniej troski, regularnego serwisowania i umożliwia montowanie dodatkowych elementów. Nawet jeśli nie masz smykałki do majsterkowania, musisz mieć zawsze podczas podróży rowerem części rowerowe i narzędzia. One pozwolą Ci na dotarcie do celu także wtedy, kiedy rower odmówi posłuszeństwa. 

Części rowerowe na wszelki wypadek

Odpowiednio dopasowaną dętkę rowerową, klucze lub multifunkcjonalne narzędzie rowerowe zawsze miej ze sobą. Schowasz je w lekkiej i estetycznej sakwie rowerowej lub torbie przypiętej do bagażnika czy ramy. Wiele prac rowerowych możesz za ich pomocą wykonać samodzielnie, nie tylko w trasie, ale także w garażu i mieszkaniu. Pamiętaj o tym, że rower wymaga regularnego serwisowania: smarowania ruchomych elementów, czyszczenia łańcucha, regulowania przerzutek i hamulców oraz musi mieć sprawne oświetlenie. Elementy wyposażenia i części rowerowe nie zajmują wiele miejsca, ale są niezbędne, by zawsze cieszyć się przyjemnością z jazdy. 

Kup lub sprzedaj części rowerowe w Pricelesso!

Nie masz wszystkich niezbędnych części rowerowych? Żaden problem! Kupisz je bowiem w Pricelesso, portalu z olbrzymią liczbą ogłoszeń sprzedaży części rowerowych, akcesoriów sportowych i sprzętu fitness. Jeśli chcesz sprzedać części rowerowe, wystaw ogłoszenie i ciesz się dużym zainteresowaniem potencjalnych kupców. W Pricelesso zawsze można negocjować ceny, zakup pakietów ogłoszeniowych i kontaktować się z fanami rowerowej jazdy z całego kraju.