Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Zabezpieczenie do roweru

Widok:
Sortuj:

Nawet dla osoby, która porusza się wiekowym rowerem, jego kradzież może być bardzo przykrym doświadczeniem. Niestety pozostawienie roweru pod sklepem, klatką schodową lub na przystanku nawet na chwilę, może skusić złodzieja. Użycie zabezpieczenia do roweru wykonanego z solidnego metalu albo linki stalowej będzie wymagało od niego nie lada sprytu i użycia profesjonalnych narzędzi, a to już odstrasza i zwiększa szansę na to, że rower pozostanie w miejscu, w którym go przypięliśmy.

Różnorodne zabezpieczenia do roweru

Dostępne w sprzedaży blokady rowerowe to wykonane z solidnych materiałów linki i uchwyty, które należy zamontować na rowerze oraz przypiąć do stojaka rowerowego, słupka czy płotu. Osoby, które mają tendencję do gubienia kluczyków, mogą kupić zabezpieczenie do roweru z szyfrowanym zamkiem. Warto pamiętać, by blokada była solidna, zawsze dokładnie zapinana i zakładana na trwałą część rowerową, czyli ramę lub tylne koło (przednie koło często łatwiej odkręcić, niż odpiąć blokadę). Blokady rowerowe są tak produkowane, by można je wozić na ramie roweru bez obaw o jej podrapanie. 

Kup lub sprzedaj zabezpieczenie do roweru w Pricelesso!

Uwielbiasz swój rower i wiesz, że może on paść łupem złodziei... Nie ryzykuj i już teraz kup blokadę rowerową w Pricelesso. Zabezpieczenie do roweru z Pricelesso będzie niezawodne, a przy tym lekkie i łatwe w obsłudze. Jeśli posiadasz zbędne zabezpieczenie do roweru, sprzedaj je szybko i prosto w Pricelesso. Wystarczy, że wystawisz ogłoszenie i skontaktujesz się z potencjalnymi kupcami.