Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Uchwyt na telefon do roweru

Widok:
Sortuj:

Dla wielu osób telefon komórkowy jest nie tylko narzędziem do dzwonienia, ale także nawigacją, sposobem kontaktowania się z bliskimi i przyjaciółmi, nowoczesnym sposobem zbierania informacji. Aplikacje w telefonie umożliwiają też monitorowanie własnych treningów, liczenie spalonych kalorii, rysowanie pokonanych tras i dzielenie się nimi ze znajomymi. To dlatego uchwyt na telefon do roweru może okazać się niezbędny podczas codziennych treningów i dalekich podróży. 

Kiedy przydaje się uchwyt do telefonu?

Uchwyt na telefon do roweru to często bardzo uniwersalny przedmiot montowany w niezwykle prosty sposób na kierownicy. Dzięki niemu rowerzysta ma stały wgląd w informacje wyświetlane na ekranie i może posługiwać się telefonem podczas postojów bez konieczności wyjmowania sprzętu z torby rowerowej albo sakwy rowerowej. Dzięki funkcji obracania telefonem ekran może znajdować się w pozycji poziomej lub pionowej. Zamontowanie na kierownicy uchwytu na telefon do roweru nie wymaga użycia żadnych skomplikowanych narzędzi ani dokonywania zmian w budowie konstrukcyjnej roweru. 

Kup lub sprzedaj uchwyt na telefon do roweru w Pricelesso!

Jeśli coraz częściej posługujesz się telefonem także podczas jazdy rowerem, nie trzymaj go w rękach, tylko bezpiecznie zamocuj za pomocą rowerowego uchwytu na telefon. Kupisz go w Pricelesso, niezależnie od tego, jaki posiadasz model telefonu. Jeśli chcesz sprzedać uchwyt na telefon do roweru, zrób zdjęcia, przygotuj opis, opublikuj ogłoszenie w portalu Pricelesso i czekaj na odzew potencjalnych klientów.