Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Trenażer rowerowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Traktujesz jazdę na rowerze poważnie? Chcesz ćwiczyć nawet wtedy, kiedy pogoda wyklucza szybkie przejażdżki rowerowe? Trenażer rowerowy jest idealnym rozwiązaniem, które umożliwia podpięcie roweru i przeprowadzenie treningu w domowym zaciszu. To możliwość, która pozwala na przeprowadzenie rozgrzewki bez jazdy w deszczu albo po śniegu. 

Co to są trenażery rowerowe?

Trenażer rowerowy może kojarzyć się nieco z rowerkiem treningowym albo orbitrekiem fitness, czyli stacjonarnymi urządzeniami do trenowania w domu. Jednak do trenażera rowerowego dołączany jest klasyczny rower, na którym pedałuje się w miejscu. Można w ten sposób symulować klasyczny wyścig rowerowy. Niektóre modele trenażerów rowerowych pozwalają na ustawienie oporu, dzięki czemu można ćwiczyć także wymagające siły i niezłej kondycji podjazdy. Większość trenażerów jest kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi rowerami szosowymi i innymi, o średnicy koła od 20 do 29 cali. Wystarczy odpowiednio dobrać kąt ustawienia ramy trenażera. 

Kup lub sprzedaj trenażer rowerowy w Pricelesso!

Przekonałeś się, że trenażer rowerowy pomoże Ci w przygotowaniach do wyścigu? Kup go w Pricelesso, gdzie sprzedażą sprzętów sportowych zajmują się osoby prywatne i specjalistyczne firmy. Jeśli masz już trenażer rowerowy, ale z niego nie korzystasz, także możesz sprzedać go w Pricelesso. Pricelesso umożliwia negocjowanie ceny i wystawianie ogłoszeń w dziale „kupię” oraz „sprzedam”, łączy miłośników sportów z całego kraju.