Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Torba rowerowa

Widok:
Sortuj:

Rower jest fantastycznym urządzeniem do uprawiania sportu, ale także do transportu. Możemy tym ekologicznym pojazdem jeździć na siłownię, do szkoły, pracy i na dłuższe lub krótsze wycieczki. Torba rowerowa montowana na bagażniku, ramie lub na kierownicy to perfekcyjne rozwiązanie, które umożliwia spakowanie cieplejszej kurtki, bidonu rowerowego, a nawet tabletu czy książek.

Wybierz torbę rowerową dopasowaną do swoich potrzeb

Wśród wielu toreb rowerowych możesz wybrać przestronną torbę na bagażnik. Często współczesne modele mają prosty system montażu i pozwalają na łatwe odpinanie torby i noszenie jej jak tradycyjnej listonoszki czy plecaka. Torba na rower może być także podsiodłowa lub montowana na ramie, a wtedy zmieścimy w niej narzędzia rowerowe czy cienki sztormiak, dokumenty i telefon. Torba na rower powinna być nieprzemakalna, wykonana z trwałego, odpornego na zabrudzenia materiału, a sprawdzi się nawet podczas deszczowej pogody i jazdy po błocie lub śniegu. 

Kup lub sprzedaj torbę rowerową w Pricelesso!

W Pricelesso znajdziesz wyjątkowe torby rowerowe: małe, duże, kolorowe i w stonowanych odcieniach, idealne do przewożenia wszystkich niezbędnych akcesoriów. Jeśli szukasz torby rowerowej, skorzystaj z naszej prostej wyszukiwarki. Jeśli posiadasz zbędną torbę, opisz ją, wstaw zdjęcia i zaprezentuj ją szerszemu gronu potencjalnych kupców. Pricelesso to miejsce przeznaczone dla miłośników sportu, którzy lubią wymieniać się różnymi sprzętami, ubraniami i gadżetami.