Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Stopka rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Każdy rowerzysta od czasu do czasu musi zsiąść z roweru i odstawić go pod sklepem czy przy ulicy. Bez stopki rowerowej może być to bardzo trudne. I chociaż wielu wyczynowych rowerzystów uważa, że stopka jest zbędna i dodatkowo obciąża rower, to zachęcamy jednak, by rozważyć jej zakup.

Czy stopka rowerowa się przydaje?

Jeśli jeździsz na rowerze po mieście lub bezdrożach i chcesz odstawić rower, na pewno ustawienie go na stopce będzie bezpieczne. Nie zawsze przecież w pobliżu jest stojak rowerowy lub drzewo, o które można oprzeć swoje ulubione dwa kółka. Stopki rowerowe są tak różne, że idealną dobierzesz do każdego typu roweru. Możesz zamontować stopkę centralnie, przy tylnym kole, na ramie, przy hamulcu, a nawet w pedale rowerowym. Stabilny rower nie porysuje się i nie zniszczy, bezpieczne też będą produkty, które przewozisz w koszu rowerowym lub w sakwach rowerowych. We własnym garażu możesz także zamontować stojak na rower. 

Kup lub sprzedaj stopkę rowerową w Pricelesso!

Jeśli w Twoim rowerze nie ma fabrycznie zamontowanej stopki rowerowej lub obecna jest popsuta, szybko i tanie znajdziesz idealną w Pricelesso, portalu dla miłośników sportu i sprzedawców sprzętu sportowego, także dla kolarzy. Jeśli chcesz, możesz sprzedać stopkę rowerową w Pricelesso i cieszyć się z dodatkowego zysku. Dzięki Pricelesso możesz także rozwinąć swój biznes, sprzedając produkty, ubrania i sprzęty sportowe. Korzystne pakiety dla sprzedawców ułatwiają dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów.