Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Stojak na rower

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Sposobów na przechowywanie roweru jest wiele. Możesz zawiesić swój rower na haku na ścianie w garażu czy w piwnicy, postawić na stopce rowerowej lub oprzeć o ścianę. Jeśli jednak Twoja rodzina korzysta z wielu rowerów lub prowadzisz sklep, biuro, punkt usługowy, do którego chętnie zaglądają rowerzyści, na pewno musisz rozważyć zakup stojaka na rower.

Co to jest stojak na rower?

Stojak na rower to prosty, metalowy stelaż, który zapewnia rowerom stabilność i bezpieczeństwo. Rowery nie tylko stoją prosto i nie wywracają się nawet pod naporem wiatru, ale w przypadku stojaka na stałe zamontowanego w podłożu, po użyciu blokady rowerowej, są zabezpieczone przed kradzieżą. Kupując stojak rowerowy możesz więc zdecydować się na lekkie, przenośne modele, idealne do użytku domowego, jak i takie, które sprawdzą się w miejscach publicznych. Stojak na rower jest na tyle uniwersalny, że utrzyma rowery dziecięce, juniorskie, damskie i męskie o różnych wielkościach i grubościach kół. 

Kup lub sprzedaj stojak na rower w Pricelesso!

Już wiesz, że stojak na tower to niezły pomysł? Teraz czas poszukać ofert sprzedaży stojaków rowerowych w Pricelesso, portalu dla wszystkich miłośników sportu, nie tylko kolarstwa. Pricelesso to miejsce, w którym sprzedawcy, i ci zawodowi, i sprzedający raz na jakiś czas, proponują wyjątkowe produkty w bardzo korzystnych cenach. Pricelesso umożliwia negocjowanie cen w Strefie Sportu oraz łączenie ogłoszeń w pakiety.