Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Sakwa rowerowa

Widok:
Sortuj:

Coraz częściej używamy rowerów nie tylko do treningów, ale także do przemieszczania się. Rower to pojazd, który nie emituje spalin, wszędzie wjedzie, ominie korki, nie potrzebuje dodatkowego napędu poza ruchem nóg. Jeśli używasz roweru do dłuższych przejażdżek, przyda Ci się sakwa rowerowa!

Sakwa rowerowa na mały i duży bagaż

Sakwa rowerowa jest niezbędna, jeśli zabierasz ze sobą zestaw naprawczy, wodę w rowerowym bidonie, przekąski i cieplejszą bluzę. W niewielkiej sakwie zmieścisz najpotrzebniejsze rzeczy na dojazd do pracy. Niektóre modele sakw rowerowych w kilka sekund zmieniają się też w tradycyjną torbę albo plecak. Jeśli rower jest pojazdem na dłuższe wycieczki, także kilkudniowe, do dużej sakwy rowerowej można spakować także namiot i śpiwór. Sakwy rowerowe można zamontować na ramie, kierownicy albo na bagażniku roweru. Świetnie zastąpią albo będą uzupełnieniem koszyka rowerowego. Są odporne na każde warunki atmosferyczne, także te mało przyjazne rowerzystom. 

Kup lub sprzedaj sakwę rowerową w Pricelesso!

Sakwa rowerowa pasuje do roweru miejskiego, szosowego, górskiego, do dziecięcego i do roweru dla dorosłych. Kup sakwę rowerową w Pricelesso, wybieraj z wielu wzorów, kolorów i rozmiarów. Ciesz się możliwością przewożenia zakupów, prowiantu, a nawet akcesoriów kempingowych! Jeśli posiadasz zbędną sakwę, wystaw ją w Pricelesso, a szybko zgłoszą się po nią potencjalni klienci.