Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Przyczepka rowerowa

Widok:
Sortuj:

Chociaż wielu miłośnikom sportu jazda na rowerze kojarzy się przede wszystkim z rekreacją, to dla zwolenników ekologicznego transportu jest sposobem na podróżowanie. Przyczepka rowerowa jest znakomitym dodatkiem do każdego roweru. W zależności od tego, jaką wybierzemy, możemy w niej przewozić zakupy, namiot i śpiwory lub dzieci, które jeszcze nie mogą samodzielnie pedałować na rowerze.

Przyczepka rowerowa

Przyczepka rowerowa montowana jest do ramy pod siodełkiem lub śrub przy kołach, jest skrętna, posiada odblaski, dzięki którym jest dobrze widoczna po zmroku. W przyczepce rowerowej towarowej najczęściej przewozi się na długich dystansach namioty, śpiwory i inne akcesoria, które umożliwiają rozbicie obozowiska, dlatego chętnie korzystają z nich rowerowi turyści. Do czego innego służy rowerowa przyczepka osobowa, w której przewozi się dzieci. Idealnie sprawdza się w sytuacji, kiedy maluch nie może jeszcze jeździć w foteliku rowerowym. Trzeba jednak pamiętać, że nawet w niej dziecko musi być zaopatrzone w dopasowany kask rowerowy

Kup lub sprzedaj przyczepkę rowerową w Pricelesso!

Przyczepka rowerowa, zarówno towarowa, jak i do przewożenia osób, spełni swoją funkcję niezależnie od tego, do jakiego roweru będzie podpięta. Jeśli poszukujesz sprawnej przyczepki rowerowej, kupisz ją w Pricelesso. Wystarczy tylko przejrzeć aktywne ogłoszenia i skontaktować się ze sprzedawcą. Portal Pricelesso polecamy też tym, którzy chcą sprzedać przyczepkę rowerową - tutaj szybko znajdą potencjalnych kupców!