Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Pompka do roweru

Widok:
Sortuj:

Rower to wspaniały pojazd, narzędzie do przemieszczenia się i do trenowania mięśni, które nie wymaga dużych nakładów finansowych. Aby po drodze nigdy nie spotkała nas przykra niespodzianka związana z funkcjonowaniem roweru, trzeba mieć przy sobie proste, uniwersalne narzędzia rowerowe oraz sprawną pompkę do roweru, dzięki której w kilkanaście sekund można napompować opony.

Pompka do roweru ręczna czy CO2?

W garażu zawsze warto mieć pompkę nożną lub stacjonarną, działającą na sprężone powietrze, jednak mała pompka przyda się w trakcie jazdy. Jeśli zauważymy, że z koła ulatuje powietrze, dopompowanie często wystarczy, by wrócić spokojnie do domu. Jeśli w trasie trzeba zakleić lub zmienić dętkę, pompka rowerowa jest wręcz niezbędna. Można wybrać małą pompkę rowerową ręczną, która ma kompaktowe wymiary, jest niezwykle lekka i łatwa w obsłudze. Pompowanie jednak wymaga odrobiny siły i trwa kilka minut. Mniej siły i zaangażowania wymaga ręczna pompka rowerowa CO2, czyli na dwutlenek węgla. Pompka do roweru na dwutlenek węgla wymaga pojemniczka ze sprężonym dwutlenkiem węgla. Pompuje opony szybciej niż klasyczna pompka rowerowa, idealnie więc nadaje się podczas zawodów i amatorskich maratonów, wyścigów czy rajdów. 

Kup lub sprzedaj pompkę do roweru w Pricelesso!

Jeździsz na rowerze? Musisz mieć zawsze w torbie rowerowej lub sakwie na rower sprawną i poręczną pompkę do roweru. Nie wiesz, gdzie ją kupić? Zajrzyj na Pricelesso, gdzie każdy może oferować na sprzedaż sprzęt sportowy i rowerowy. Jeśli chcesz sprzedać pompkę rowerową, przygotuj ofertę i wystaw ogłoszenie w portalu Pricelesso, a szybko znajdziesz na nią kupca!