Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Pokrowiec na rower

Widok:
Sortuj:

Dbanie o rower przedłuża mu życie. Każdy rowerzysta powinien pamiętać o corocznym serwisowaniu swojego jednośladu, sprawdzeniu stanu ogumienia, o oczyszczeniu go z kurzu i błota. Kiedy kończy się sezon, trzeba znaleźć miejsce do przechowywania roweru. Idealnie jest, kiedy rower po sezonie może stać w piwnicy lub w garażu, jeśli jednak musi przetrwać kilka miesięcy na balkonie lub tarasie, niezbędny będzie pokrowiec na rower.

Po co wymyślono pokrowce na rowery?

Pokrowiec na rower to nieprzemakalna, cienka plandeka, która w całości zakrywa rower, chroniąc go przed deszczem i śniegiem. Zapobiega wnikaniu wody w elementy mechaniczne roweru i ich niszczeniu. Co prawda współczesne rowery zabezpieczone są przed korozją i można je nawet umyć za pomocą wody, ale wszelkie mechanizmy, łańcuchy i linki pokrywają się rdzą, gdy są pod wpływem długotrwałej wilgoci, mrozu i śniegu. Po zimie, kiedy rower nie był niczym zakryty, może okazać się, że wymaga on remontu, który przewyższa zakup nowego modelu. Jeśli więc chcesz co sezon cieszyć się jazdą, kup pokrowiec na rower!

Kup lub sprzedaj pokrowiec rowerowy w Pricelesso!

Nie masz garażu, piwnicy ani komórki lokatorskiej, a Twój rower stoi na balkonie lub na tarasie? Kup pokrowiec na rower w Pricelesso i uchroń rower przed zniszczeniem. Jeśli posiadasz zbędny pokrowiec na rower, możesz przygotować ogłoszenie i sprzedać go także w naszym portalu. Pricelesso, portal do kupowania i sprzedawania akcesoriów i sprzętu sportowego, gwarantuje szybkie i udane transakcje.