Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Plecak rowerowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Kochasz jazdę na rowerze i chcesz mieć ze sobą wszystko, co niezbędne? Bidon z wodą, przekąski, ciepła bluza rowerowa, mapa czy telefon — to wszystko musi zmieścić się do wygodnego plecaka rowerowego. Nie musisz korzystać nieporęcznych toreb, wystarczy, że wybierzesz produkt stworzony z myślą o rowerowych miłośnikach przygód lub zwolenników dojazdu do pracy na dwóch kółkach. 

Zalety plecaka rowerowego

Plecak rowerowy może wyglądem przypominać zwyczajny plecak turystyczny, ale producenci tego typu produktów uwzględnili potrzeby rowerzysty. Plecaki rowerowe uszyte są najczęściej z bardzo przewiewnej tkaniny, która stykając się z plecami i ramionami rowerzysty, szybko chłonie wilgoć i równie szybko wysycha. Dlatego na plecach czy ramionach nie tworzą się mokre plamy, które z czasem nabierają nieprzyjemnego zapachu. Plecaki rowerowe idealnie przylegają do ciała, dzięki czemu nawet na dużych nierównościach nie stanowią zbędnego balastu i nie przeszkadzają w manewrowaniu rowerem. Duża ilość kieszonek gwarantuje pomieszczenie niezbędnych ubrań rowerowych oraz gadżetów, niektóre modele mają także specjalne linki, do których można doczepić kask rowerowy albo taśmy do montażu bidonu rowerowego.

Kup lub sprzedaj plecak rowerowy w Pricelesso!

Jeśli przed Tobą dłuższy wyjazd rowerowy, sprawdź, co oferują sprzedawcy w Pricelesso. Znajdziesz tutaj tysiące ofert na sprzęt rowerowy i ubrania, między innymi plecaki rowerowe w różnych pojemnościach, kolorach i wzorach. Jeśli chcesz, możesz sprzedać plecak rowerowy, wymienić go na inny lub rozwinąć swój biznes, oferując produkty na rower i do uprawiania wielu dyscyplin sportowych.