Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Okulary rowerowe

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Okulary rowerowe to niezbędne akcesorium, które zwiększa komfort jazdy i zabezpiecza rowerzystę przed różnymi niebezpieczeństwami. Poprawiają widoczność podczas jazdy, chronią oczy przed działaniem promieni słonecznych, ale także przed mechanicznymi urazami, które powstają w wyniku upadku, zderzenia czy nawet wpadających do oka ziarenek piasku lub kamieni. 

Okulary rowerowe — na co zwrócić uwagę?

Okulary rowerowe są bardzo eksponowanym elementem ubrania rowerzysty, podobnie jak kask rowerowy. Jednak ich podstawową rolą nie jest poprawa wyglądu, ale podniesienie bezpieczeństwa kolarza. Jeśli więc dużo jeździsz na rowerze, zwłaszcza w trudnych warunkach: w zatłoczonym mieście lub po górskich szlakach i leśnych ścieżkach, musisz mieć okulary rowerowe, podobnie jak kask czy buty rowerowe. Kupując okulary rowerowe zwróć uwagę na to, czy posiadają filtr przeciwsłoneczny. Ten ważny jest nie tylko w słoneczne, ale także pochmurne dni. Jeśli jeździsz tylko wiosną i latem, zdecyduj się na przyciemniane szkła, dzięki którym ostre słońce nie będzie utrudniało jazdy. 

Kup lub sprzedaj okulary rowerowe w Pricelesso!

Nie wiesz, gdzie kupić dobre okulary rowerowe? W Pricelesso znajdziesz tysiące ofert ubrań i sprzętu rowerowego, wśród nich także ogłoszenia o sprzedaży okularów rowerowych. Możesz też skorzystać z Pricelesso i sprzedać swoje nieużywane okulary rowerowe oraz inne elementy stroju rowerzysty, a nawet rower! Możesz łączyć swoje oferty w korzystne pakiety, sprzedawać od czasu do czasu lub rozwinąć swój biznes dzięki Pricelesso.